menuordersearch
qazvinbarg.com

قوانین

(1)
(0)
قوانین
 ورود کاربران به وب‏‌سایت قزوین برگ جهت عضویت و خرید در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مربوطه از سوی کاربر است. لذا کاربر گرامی لطفاً موارد عنوان شده را جهت استفاده بهینه از قزوین برگ به دقت ملاحظه فرمایید. 
بند1:
کلیه ضوابط و قوانین سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین قزوین برگ متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . 

بند2:
اطلاعات کاربری مشتری نزد قزوین برگ محفوظ می باشد . مشتری نیز باید در حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود کوشا باشد ، مسئولیت کلیه فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و رمز عبور وی انجام می گردد بر عهده مشتری می باشد و قزوین برگ هیچ نوع مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

بند3:
افراد برای عضویت در سایت قزوین برگ و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
         
تبصره 1
 تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

تبصره 2
صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.


تبصره 3
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 4
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ صورت صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 5
عضویت در سایت قزوین برگ رایگان است و هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در قزوین برگ می باشد.

تبصره 6
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق باهویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و قزوین برگ هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

بند4:      
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و قزوین برگ مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

بند5:
افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت نیز دارا هستند. 

تبصره 1
رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و قزوین برگ هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.


بند6:
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

بند7:
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح می باشد:
الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب- پرداخت مبلغ معین( با اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب قزوین برگ (انعقاد قرارداد)
ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده خدمات و کالا به‌طور مستقیم.

تبصره 1
ارسال رسید کالا و خدمات (برگه تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد.

تبصره 2
ارسال رسید ارائه خدمات و فروش کالا، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراکز ارائه خدمات و فروش کالا مراجعه و از آن رسید استفاده نماید.
   
تبصره 3
چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، قزوین برگ مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت برعهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.

تبصره 4
قزوین برگ هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالا و خدمات ارائه شده و فروخته شده را ندارد.

تبصره 5
در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از برگه تخفیف کالا و خدمات به اتمام برسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، قزوین برگ مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره 6
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
 
بند 8:
قزوین برگ اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
الف- مشخصات و ویژگی‌های خدمات  طبق قانون.
ب- هویت ارائه دهنده خدمات نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید خدمات بر عهده مشتری است.
د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
ه- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد.


بند 9:
رسید‌های خدمات و یا کالاهایی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، قزوین برگ در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره 1
نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به قزوین برگ ارائه داده است. بنابراین قزوین برگ درخصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

بند10:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از قزوین برگ به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین قزوین برگ مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

بند11:
تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید خدمات و یا کالا که توسط قزوین برگ ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

بند12:
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری برحقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.
 
بند13:
کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود.
instagramtelegram