menuordersearch
qazvinbarg.com

مجوزهای سایت

مجوزهای سایت

همگام با رشد فناوری در کشور و با توجه به اقبال مردم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی، روز به روز تعداد فروشگاه های اینترنتی بیشتر می شود اما از آنجا که خرید اینترنتی مقوله ای نوپاست هنوز اعتماد مردم به این نوع خرید کاملا جلب نشده است .
با توجه به اهمیت رونق این نوع کسب و کار و با توجه به استقبال کاربران و فعالان در این عرصه و اهمیت جهانی شدن کسب و کار، مدیران کشور سعی بر این داشتند که به گونه ای رسمیت بیشتری به این دسته از کسب و کارها ببخشند و در کنار آن باعث ایجاد امنیت بیشتری در فضای کسب و کار الکترونیک کشور شوند.
نماد اعتماد الکترونیکی، یک اعتبار یا نشانه است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کشور که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به عنوان یک تاییدیه یا مجوز به فروشگاه های اینترنتی داده می شود و نشان دهنده این حقیقت است که روند فعالیتی وب سایت مورد نظر و مشخصات مالک آن توسط یک سازمان رسمی تحت بررسی قرار گرفته است. این ها را گفتیم تا بدانید که روند انجام کار اینترنتی یا به راه اندازی یک کسب و کار الکترونیک در ایران به صورت کلی با سال های قبل تفاوت پیدا کرده است. 

سایت “قزوین برگ” بعنوان یکی از سایت های تخفیف و خرید گروهی موفق به کسب نماد اعتماد برای کسب و کارهای اینترنتی از وزارت صنعت و معدن به آدرس www.enamad.ir می باشد. جهت استعلام می توانید به وب سایت اعلام شده مراجعه نمایید. همچنین سایت “قزوین برگ” دارای لوگو رسانه های برخط در جهت تایید هویت صاحب آن و صلاحیت وی برای فعالیت در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی به نشانی www.samandehi.ir می باشد. جهت استعلام می توانید به وب سایت اعلام شده مراجعه نمایید.

نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت
 ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی
گوگل پلاسکلوپinstagramtelegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
instagramtelegram